Ocelové konstrukce

Od začátku své činnosti měla firma ve svém programu velký podíl montáže a později výroby ocelových konstrukcí zejména v oblasti skladovacích, zemědělských průmyslových objektů, které realizovala včetně projektové dokumentace. V té době byly realizované namátkou jmenované akce: Mlýn UNIMON Litoměřice, Mlýn Malesice, Mlýn Horažďovice, Sila na obilí Žichlice, Josefov, Domažlice, Mlýn Tachov a další zemědělské objekty, které představovaly výrobu a montáž ocelových konstrukcí, dodávku a montáž technologie pro zpracování obilí.

V druhé polovině devadesátách let byl v této oblasti rovněž velký objem exportu ocelových prvků dodávaných do SRN trvající do dnes. V těchto letech byla i zahájena spolupráce na přímé dodávky ocelových, pozinkovaných konstrukcí dle objednávek pro několik německých firem, která stále pokračuje. Jedná se o jednodušší ocelové konstrukce, zámečnické výrobky a atypické díly technologických zařízení. V poslední době převažuje výroba ocelových halových objektů, které firma realizuje včetně dodávek a montáží opláštění. Namátkou můžeme jmenovat haly kvasných tanků pro Bohemia Sekt a.s., Starý Plzenec, haly pro OKAL Nezvěstice a další skladovací a výrobní haly.

Další významnou složkou je návrh, projektování, výroba a montáž halových objektů, vestaveb a administrativně skladových areálů.

Výrobu a montáž ocelových konstrukcí nabízíme pro celou Českou republiku.

© Všechna práva vyhrazena Stavební společnost SIPA s.r.o. - stavební firma, partneři

www stránky ANTstudio.cz